Wersja demonstracyjna Google Classroom

Platforma edukacyjna Google Classroom nadaje się do wspomagania nauczania we wszystkich typach szkół, począwszy od podstawowej, a skończywszy na wyższej. Dzięki niej nauczyciele zamieszczać materiały edukacyjne, przydzielać zadania dla uczniów i sprawdzać poprawność ich wykonania, wystawiać oceny, przesyłać komentarze i zarządzać wszystkim w jednym miejscu.

Wersja demonstracyjna Google Classroom

Przetestuj platformę

Najlepiej o zaletach Google Classroom można jednak przekonać się logując się do platformy i samodzielnie sprawdzając jej możliwości. Obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia kursu online Business English, gdzie Google Classroom będzie wykorzystywana jako platforma do zarządzania procesem nauczania, automatycznego zaliczania ćwiczeń, oceny wypracowań przez nauczyciela oraz komunikacji pomiędzy nauczycielem i uczniami. Ponadto, większość materiałów i ćwiczeń w kursie została stworzona za pomocą narzędzi Google, takich jak Prezentacje, Dokumenty, Witryny i Formularze. Postanowiliśmy udostępnić testową wersję kursu, byś sam mógł zapoznać się z możliwościami platformy i pozostałych narzędzi z ekosystemu Google w zakresie zarządzania procesem nauczania i tworzenia materiałów edukacyjnych.

Logowanie

Aby zalogować się do platformy, wykonaj następujące kroki:

  1. Wejdź na stronę classroom.google.com i na ekranie powitalnym kliknij Go to Classroom.
  2. W prawym górnym rogu ekranu kliknij na znaczek plus i wpisz kod zajęć m3k65x
  3. Moduł lekcyjny znajduje się w zakładce Zadania.

Ankieta

Po zakończeniu testowania będziemy wdzięczni, jeżeli zechcesz wypełnić ankietę. Dotyczy ona zarówno samej platformy, jak i kursu na niej umieszczonego. Wszyscy, którzy wypełnią ankietę otrzymają w prezencie e-book Essential Business English Idioms.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *